Hayata Dair Her Şey
Abone ol

BÜYÜK HAYALLERİN MODELİ BUSE ILGAZ

‘2021 Miss Fashion TV’de ‘Miss Top Model’ seçilen Buse Ilgaz, çocukluk hayallerini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyor.

 

Küçük yaşlardan beri modaya ilgi duyduğunu, hem tasarım hem de sunum alanında yer almak istediğini belirten Ilgaz, ‘Moda dünyası beni her zaman büyüledi, en büyük hayalim bir gün içinde olmaktı. Lisede ‘Giyim Üretim Teknolojisi’ bölümünü seçtim. Mezun olduktan sonra bununla da yetinmedim ve ‘Dikiş Dikme’ konusunda uzmanlaşmak için kursa gittim. Mankenlik modaya olan tutkumun bir yansıması. Kıyafetleri tasarlayarak yaratmak kadar giyerek tanıtmaktan da büyük bir keyif alıyorum. Hem bir tasarımcı hem de model olarak daha yolun başındayım. Her geçen gün kendimi biraz daha geliştiriyorum ve kendi koleksiyonlarımı tanıtmak için podyuma çıkacağım güne hazırlanıyorum. Amacım, hem bir tasarımcı hem de model olarak uluslararası arenada adımdan söz ettirmek’ diyor.

 

Geçtimiz günlerde Türkiye'de ilk defa gerçekleşen "Miss Fashion Horse" yarışmasında 3ncü olan Buse Ilgaz "Bu sonuç beni kestimi? Tabi ki "Hayır" ben büyük hayalleri olan ve hep en iyi olmaya odaklanan biriyim. hayatımda ilk defa at bindim ve yinede 15 kız arasında bu dereceye ulaştım. Hedefim Uluslararası bir yarışmada ülkemi temsil etmek ve orada tac giymek. Benim bu içimde ki yangın anca söner" dedi.

Sosayal Medya Yönetimi

Benzer Haberler

<