Hayata Dair Her Şey
Abone ol

KORUNCUK VAKFI BALOSUNDA BULUŞTULAR

Koruncuk Vakfı dostları Fatma Semiz’in ev sahipliğinde  “Yeni Yıla Merhaba” etkinliğinde buluştu.
 
 
 Eğitime erişimleri risk altındaki kız çocuklarını güvenli ve donanımlı bireyler olarak hayata hazırlamak amacıyla çalışmalar yürüten Koruncuk Vakfı,  önceki gün “Yeni YılaMerhaba” etkinliğinde Vakfın gönüllüleriyle bir araya geldi. Fatma Semiz'in  İstanbul Deniz Müzesi içinde yer alan Fatima 1932 adlı mekanında gerçekleştirilen etkinliğin açılışında bir konuşma yapan Koruncuk Vakfı Genel Müdürü Oya Aydınlık, çocukların nitelikli eğitime kesintisiz olarak erişmeleri için düzenli bağışın önemine dikkat çekti. 
 
Aydınlık,  “Yürüttüğümüz çalışmaların merkezinde daima çocuklar yer alıyor. Koruncuk Dostlarını her ay düzenli bağış yaparak, kız çocuklarımızın gelecekleri için umut olmaya çağırıyoruz” dedi. Etkinlikte yaptığı konuşmada Vakfın her zaman yanında yer alan mütevellilere ve Koruncuk Dostlarına teşekkür eden Koruncuk Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Jülide Berkman, etkinliğin mekân ve ağırlama sponsoru olan Fatima 1932 adlı marka yaratıcısı  Fatma Semiz’e desteklerinden dolayı bir teşekkür plaketi verdi.
 
 
Davete katılan oyuncu Nazan Şoray ile davet sahibi Fatma Semiz, basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti. Şoray," Benim için çok gurur verici birşey. Fatma hanıma da bana bu davete katılma fırsatı verdiği içinde ayrıca teşekkür ediyorum. Kendisi de aynı zamanda Koruncuk Vakfına sıkça destekleri olan bir insan, bende elimden geldiğince destekleye geldim kızlarımı, onlar için neler yapabiliriz onları konuşacağız. Böyle bir organizasyonun Deniz Müzesinde yapılması da ayrı bir güzellik. Kızlarımız herşeye değer, herşey onlar için." dedi.
 
 
Davetin ev sahibi İçgiaf başkanı  Fatma Semiz ise " Sivil toplum kuruluşlarının birçok sayıda sosyal sorumluluk projesini yönetip hayata geçirdiğim için, kendi çatımız altında, bu tarz projelere de her zaman ev sahipliği yapmak bizim için çok gurur verici. Genç kızlarımızın eğitime destek olabilecek her türlü organizasyonda  Fatima 1932 ailesi olarak yer almayı düşünüyoruz. Bugünde büyük bir tarihe sahip olan Deniz Müzesinde tarihi bir mekanla yer almaktan gurur duyuyoruz. Herşey kız çocuklarımız için " açıklamasında bulundu.
 
 
 
 
 

Sosayal Medya Yönetimi

Benzer Haberler

<