Hayata Dair Her Şey
Abone ol

DİDEM FERMAN EYLEDİ MAGAZİN GAZETECİLİĞİ BİTECEKMİŞ

Didem Soydan'a magazincilerin "Burak Bey ile ilişkiniz nasıl gidiyor?" sorusuna "Arkadaşlar özel hayatımı kesinlikle sokakta sizinle konuşmam. Sadece arkadaşlarımla konuşurum" yanıt verdi.

 

Haberlerin ardından açıklamada bulunan Didem Soydan, “Magazin denilen şey sen nasıl bir çukursun? Cevap veririz yalan yalan yazarsın. Cevap vermeyiz yine yalan yazarsın” diyerek isyan etti.

 

Didem Soydan’ın açıklamaları şöyle:  

“Magazin denilen şey sen nasıl bir çukursun? Cevap veririz yalan yalan yazarsın Cevap vermeyiz yine yalan yazarsın Araştırma yapmazsın, işine gelmediğinde üstüne fantazi dünyanı katarak yazarsın. Yalandan,leş gibi usluptan bu kadar beslenmekten hiç mi korkmuyorsunuz Allah askina.

 

Paylaştığım her şey ile ilgili soru sorabilirsiniz onlar zaten ulu orta ve herkesle paylaştığım şeyler yani soru geleceğini bilerek paylaştığım göze aldığım şeyler. Ama özel hayatımı paylaşmıyorum bu uzun zamandır böyle.

 

Basitliğinizi ön görerek kolaya indirgeyerek anlatıyorum.Adama diyorum ki "sizi tanımıyorum, tanımadığım biri ile özelimi paylaşamam"o kadar basit ki.Ama adamlar ezik ve bu cevabı hakaret olarak alıyolar. İstediğini alamadığında başlıklar tabi düşmanca ve yalan dolu

 

Tabi hepsi alışmışlar her zevzevliklerini hoş görmelerine, haber olmak için her sorduklarina cevap verilmesine. Cevap alamadiklarinda akıl tutulması yaşayıp, ağlaklaşıyorlar. Ağlak halleri bunlarda yalan ve fantazi tetikliyor uydur babam uydur.

 

Hep karşıydim hep tutumum belliydi.Bir kere bile cephe alıp haber(!) yapmalarından korkmadım çünkü  basın alanina bı gram muhtaclik duymadım. Kendi mecram (Twitter,Instagram,youtube) işlerimi duyuraca güçteMetalci işaretiNasıl TV krallığı alasağı olduysa sizlerde yakında biteceksiniz.

 

Haber yapabilmek için bizim sayfalarımıza muhtacsiniz.Zaten ben ne paylaşıyorsam onu alıp haber yapıyorsun bı de üstüne maaş alıyorsun. Sonra gelmişsin paylasmadigim şeyler hakkında babammissin gibi (hoş kendisi sormaz) soru soruyorsun.Yok öyle Metalci işareti”

Sosayal Medya Yönetimi

Benzer Haberler

<