Hayata Dair Her Şey
Abone ol

ATİYE ADANA'YI SALLADI

Atiye, 2022 yılında yayımladığı Deli İşi albümü sonrası konserlerine hiç hız kesmeden devam etti. Peş peşe yayınladığı şarkılarla 3 yıllık suskunluğundan sonra çok hızlı bir ivme ile yeniden müzik sahnesine dönüş yapan Atiye, yeni yılda ADANA Sheraton Garden Otel'de sahne aldı.

 

Sahne de kendisine eşlik eden iki dansçısı ve çoğunluğu kadınlardan oluşan müzisyenleri ile hem görsel hem de işitsel olarak Atiye eğlenceli bir şov sergiledi. Sahnede Özlem Kaya Houte Couture imzalı özel tasarım bir kıyafet giydi.

 

Adana'da uzun yıllar sonra yeni yılda sahne almaktan mutlu olduğunu dile getiren Atiye, ' çok umutluyum. Yeni heyecanlar içindeyim. Güzel bir başlangıç yapacağız ' dedi.

 

 

2 saate yakın aralıksız sahneden inmeden şarkılar söyleyerek dans eden Atiye, geceye özel hazırladığı sürprizlerini sundu. Son albümü 'Deli İşi'nin açılış hiti 'Ses Seda Yok' ile sahne şovuna başlayan Atiye, 'Ya Habibi' şarkısıyla coşkuyu arttırdı. Rachid Taha 'Yarah', Shakira Vaka vaka', Mambo gibi farklı dillerdeki yabancı şarkıları ustalıkla yorumlayan Atiye, her şarkıda dansçıları ile özel olarak hazırladıkları koreografileri sergilediler.

Sosayal Medya Yönetimi

Benzer Haberler

<