Tecrübeli işletmeciler Erkan Kara ile Önder Bekensir’in işlettiği İnno, Alaçatı’nın gözde mekanlarından biri oldu. Mekan, mutfağı kadar müzik ve eğlencesiylete tatilcilerin tercih ettiği başlıca mekanlardan biri oldu.Tatil beldelerinin gözde yerlerinden biri olan İnno Alaçatı, 3. sezonunda da ilgi odağı olmaya devam ediyor. Alaçatı’nın en gözde mekanlarından biri olan Inno, kendine has yemek, kokteyl ve eğlence anlayışı ile 2021 yaz sezonu tatilcilerin favori mekanı haline geldi. Erkan Kara ve Önder Bekensir’in başarılı programlarıyla Inno, Alaçatı’nın kendini kanıtlamış mekanlarından biri oldu. 

 

MUTFAK EMİN ELLERDE
İnno Alaçatı Dünya mutfağını harmanlamış ve uzakdoğu birleşimiyle gastro alanında önemli bir yer edindi. Ördek konfi ve lobster öne çıkan birçok ünlü mekanlardan tanınan chef Serdar Koç’un tecrübeli ekibine teslim edildi.

 

MÜZİK VE EĞLENCENİN YENİ ADRESİ
Halfmag’in kurucusu Ceren Öztekin’in müziğini üstlendiği kulüp tarafı ise Allen Hulsey, Ali Kuru, Murat Tokuz gibi elektronik müziğin en önemli isimlerinin performans göstereceği Inno kapılarını müzikseverlere açtı. 19:00’da restoran ile başlayıp eğlenceyi ünlü DJ’lere bıraktığı bu günlerde bar şefi Can Tanık’ın yüzlerce kokteylin ürettiği mixoloji üzerine çalışan barıyla adından sıkça söz ettirdi.