İstanbul'un anadolu yakası Ataşehir'de geçen yıl açılan "The Muhtar" isimli mekana kardeş geliyor.

 

Mekanın Sahibi Uğur Kemal Suksan, pandemi yasakları sürecinde yeni mekan için çalışmalara başladı. Ataşehir'de bulunan "The Muhtar" isimli mekanın alt katında İstanbul'ın en büyük eğlence mekanını açmak için dekorasyon çalışmaları yapılıyor.

 

The Muhtar ile anadolu yakasının büyük bir eksiğini kapattıklarını söyleyenUğur Kemal Suksan "Uzun yıllar ticaretin içinde yer aldım, eğlence mekanlarının iyi müşterileri arasındaydım ve anadolu yakasında oturduğum için sürekli avrupa yakasında ki mekanlara gidip geliyordum, bu tarafta mekan açma fikri böyle çıktı ortaya ve The Muhtar kısa sürede İstanbul gece aleminde büyük sükse yaptı. Şimdi yine bu yakanın en büyük eksiği olan br clup fikri oluştu. İddia ediyorum ki artık kimse yurt dışında eğlenme ihtiyacı duymayacak. Mekan hem dekorasyonuyla hemde eğlenceleri ile İstanbul'a çok yakışacak"diyor.

 

Yeni açılacak mekanda sahne alacak yerli ve yabancı sanatçılarla sözleşmeler yapılmaya başlanmış bile. Pandemi sürecinin tamamlanmasıyla açılşı yapılacak olan mekanın adı isesır gibi saklanıyor.