A Spor'da ekranlara gelen Spor Ajansı programına sunucu Setenay Cankat ile Göktuğhan Argın'ın tartışması damga vurmuş, Argın, programda Fenerbahçe - Galatasaray maçının tartışıldığı anlarda kendisine saygısızlık edildiğini ve Cankat'ın buna izin verdiğini iddia ederek 'Soru-cevap' etkinliğine katılmayacağını açıklamıştı.

Cankat'ın "Gazeteciliği senden öğrenecek değilim, sen bana işimi öğretemezsin" demesi üzerine stüdyoda tansiyon yükselmiş, Setenay Cankat, "Bu formatı yapmak istemiyorsan bu programa gelmezsin. Böyle bir gerginlik olacaksa bir daha programa gelme" diyerek Argın'ı yayından kovmuştu.

Genç spor yorumcusu bu programın ardından Fenerbahçe Kulübü başkanı Ali Koç'un düzenlediği basın toplantısında sorduğu bir soru gerekçe gösterilerek A Spor'dan gönderilirken Göktuğhan Argın'ı programdan kovan sunucu Setenay Cankat'dan da 'ayrılık' haberi geldi.

Cankat sosyal medya hesabından yaşananları anlatarak, sağlık sorunları nedeniyle raporlu olmasına rağmen gönderilen ihtarnameyle A Spor'la iş akdinin feshedildiğini duyurdu.