Avrupa Yatırım Holding bünyesi içinde yer alan "Avrupa Estetik Cerrahi Merkezi" sadece yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışında da tercih edilen bir marka haline geldi.

 

Tecrübeli bir ekibe sahip olan merkezde özellikle yurt dışından gelecek hastalar için hem tatil hem sağlık paketleri dikkat çekiyor.

 

Avrupa Hospital bünyesi içinde hizmet verilen merkez hizmet ağını yurt geneline yayma kararı almış.

 

Kendi bünyelerinde Milliği Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika programına başlayacaklarını ve yetiştirecekleri estetisyenleri yurt çapında merkezlerinde değerlendireceklerini söyleyen merkez müdürü Altan İşal  "Estetik cerrahi ülkemizde hızla gelişen ve yükselen bir sektör, özellikle yurt dışından gelen ciddi bir talep var hepsine yetişmeye çalışıyoruz. Merkezimizde her dalda tecrübeli bir kadro mevcut, şimdi kadromuzu genişletmek için eğitim hizmetimiz başlayacak ve bir çok genç kızımız bu program sonrasında meslek sahibi olarak kurumumuzda ve sektörde yerlerini alacaklar. Avrupa Estetik Cerrahhi yakında İstanbul içinde yeni iki şube daha açacak, ayrıca İzmir, Ankara ve Antalya şubelerimizde 2022 yılında hizmet vermeye başlayacak" dedi.