Ardı ardına açtığı güzellik merkezleriyle sektörün en önemli markası haline gelen Emsal Doğan ismi şimdilerde yurt dışında parlamaya başlıyor.

 

Uzun yıllar yurt dışında yaşayan ve İstanbul'da açtığı kendi adını taşıyan merkezlerinde ünlü isimlerde hizmet veren Emsal Doğan yurt dışına açılıyor.

 

Uzun zamandır gelen teklifleri değerlendirdiğini bazıları ile ortaklık yapacağını bazılaraınada isim hakkını satacağını söyleyen Emsal Doğan "Ticaret zor bir iş hele adını ortaya koyuyorsanız ince eleyip sık dokumak zorundasınız.Bende bu konuda gerçekten çok sık eleyenlerdenim. Marka güçlendikçe iş ortaklığı teklifleri artmaya başlıyor ama dikkatli davranıyorum. Türkiye içinde mekanları denetleme şansım var ama yurt dışı ortaklıkları gerçekten güven üstü şeyler istiyor. Ekibimle artık hepsini idare edebilecek güce eriştik. Bundan sonrası kendi aramızda organize olmaya kaldı" diyor.

 

Müşterileri arasında bir çok ünlü isim bulunan Emsal Doğan "Hepsi için aynı samimiyette ve mesafedeyim. Mekanımda müşterim dışarda arkadaşım ve dostum olarak yer alıyorlar. Çok şey paylaşıyoruz hepsi sır hanemde saklı. Bu nedenle bribrimizi daha sıkı sahipleniyoruz. Ben işimi yaparken bana güvenilmesini isterim sağolsunlar işim konusunda bana ve ekibime gerekli teslimiyeti sağladıkları için daha bir öz güvenle çalışıyoruz" diyerekünlü isimlerle oluşturdukları samimiyetin güven odaklı olduğunu altını çiziyor.