Engelsiz Yaşam Vakfı'nın her yıl düzenli olarak organize ettiği "Yılın En İyileri" ödül töreni 9 Mart'ta Pulman Otelde gerçekleşecek.

 

Vakıf yönetim kurulu yaptığı açıkalamada "yaşanan bu zorlu süreçte biraz olsun yüzleri gülümsetmek ve işinin en iyilerini ödüllendirmek üzere 9 Mart'ta bir araya geleceğiz" denildi.

 

Bu yıl 11 nci'si kutlanacak olan ödül töreni ve vakıf balosu birlikte organize edilecek.

 

Vakıf Başkanı Atilla Kaplakaslan, Başkan Yardımcısı Edip Önder, Genel Sekreter Tayyar Işıksaçan,Genel Koordinatör Şeniz Ulusoy ve Muhasip Üye Arif Işık'ın organizasyonunda başlayan hazırlıklar için vakıf üyelerinin, kurucu üyelerinde katılımıyla geniş çaplı bir toplantı düzenlenecek ve ödül alan isimler karara bağlanacak.

 

Organizasyonla ilgili bilgi veren Vakıf Başkanı Atilla Kaplakaslan "Her yıl çıtayı biraz daha yukarı çekerek kendimizle yarışıyoruz. Yine en iyilerin ödül aldığı yine en iyi geyece imza atmak için hazırlanıyoruz. İnşallah önümüzde ki süreç normalleşme sürecinin derinleştiği bir dönem olur ve gecemiz uzun zamandır hasretini çektiğimiz sosyalleşmenin başladığı bir gece olur. Adaylar her dalda en iyilerden oluşan isimleri kapsıyor. Yönetim kurulu ve kurucu üyeler listeyi birkez daha toplantıda ele alacak ve hak edenler belirlenecek. Vakfımızı her yıl farkındalık yaratmak adına bu tür organizasyonlara imza atıyor ödül gecemizde yine adına yakışır bir tören olarak gerçekleşecek" dedi